Whey Isolate

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Переваги продукту:

 -Джерело 21 г білка (в кожній порції),
 -Стимулює набір м'язової маси,
  -Не містить вуглеводів і жирів,
  -Прискорює відновні процеси,
  - Активує розщеплення жирових відкладень,
   -Покращує витривалість,
   - Швидко засвоюється і насичує м'язи білком.
в основі добавки сироватковий високоякісний білок, отриманий з ультрафільтрованного і мікрофільтрованного ізоляту і покращений шляхом додавання ГІДРОІЗОЛЯТАМИ. Препарат не містить лактозу, цукор і жири, тому відмінно вписується в низкоуглеводную дієту.

Добавка містить 9 незамінних амінокислот і азот, а також глютамін. Останній сприяє зміцненню імунітету і активує відбудовні функції

Енергетична цінність 1 порції (25 г):

Білки - 21 г,

Глутамін - 250 мг,

Вуглеводи - 0,6 г,

Жири - 0,5 г,

Калорійність - 365 ккал.

Склад добавки: сироваткові протеїни (ультра-і мікрофільтрованний), альфа-лактальбумин, бета-лактоглубін, глікомакропептіди протеїнів, лактоферин, глутамін, регулятори кислотності, гідролізат протеїну з сироватки, ароматизатори, підсолоджувачі.

Приймати протеїновий коктейль можна між їжею. Для приготування однієї порції досить в склянці води розвести 25 г порошку.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.
Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Подібні продукти