Whey Shake

Стан запасів: немає в наявності

1,713

Ретельний контроль якості і увагу до деталей Whey Shake ™ гарантує, що він значно перевершить будь-який інший протеїновий порошок на ринку. Whey Shake ™ гарантовано стане новим неперевершеним золотим стандартом - від смаку і різноманітності до загальних переваг для здоров'я, тренувань і росту м'язів.

Що таке Whey Snake?

Whey Shake ™ - це смачний, корисний для здоров'я коктейль з 100% чистого концентрату сироваткового протеїну бренду Promina ™.

Що робить Whey Snake якіснішим, ніж у конкурентів?

Єдиним джерелом білка в Whey Shake ™ є концентрат сироваткового білка бренду Promina ™ - найчистіший, найкорисніший, найсмачніший, самий розчинний з доступних концентратів сироваткового білка. Багато інших виробники використовують недорогий денатурований білок молочної сироватки низької якості, який погано пахне і має неприємний смак, не розчиняється повністю і неефективно метаболізується.

Що таке денатурований білок?

Денатурований білок володіє характеристиками або властивостями, які були змінені будь-яким чином - наприклад, під впливом тепла, ферментативної дії або хімічних речовин - і втратив свою біологічну активність. Гарне порівняння - смажене яйце (денатуровані) в порівнянні з сирим яйцем (неденатурований), яке зберігає свої природні біологічні характеристики.

слід змішувати WS з водою або молоком?

Whey Shake ™ має прекрасний смак в суміші з водою або молоком. Спробуйте обидва способи і виберіть свій улюблений! Якщо ви змішуєте молоко, зверніть увагу на додаткові калорії.

Скільки води або молока слід змішати з WS?

Ми рекомендуємо одну ложку Whey Shake ™, змішану з 8 унциями води або молока. Більше води або молока може бути додано в залежності від ваших бажаних смаків.

Як часто я повинен вживати WS?

Вживайте Whey Shake ™ два-три рази на день, залежно від ваших потреб у білку. Пам'ятайте, що найкращий час для споживання білка - це відразу після вставання з ранку, після інтенсивних фізичних навантажень, таких як силові тренування, і перед сном.

Хто повинен пити WS?

Той, хто хоче підвищити щоденне споживання високоякісного білка. Ідеальними кандидатами є любителі здоров'я та фітнесу, пацієнти баріатричної хірургії, люди похилого віку або ті, хто хотів би збільшити споживання білка.

Подібні продукти