Whey Sport Protein Xline

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Xline Whey Blastex - якісний концентрат сироваткового протеїну, який сприяє збільшенню м'язової маси. Продукт рекомендується приймати всім спортсменам незалежно від виду спорту і рівня підготовки, які хочуть підвищити силові показники і витривалість.

Xline Whey Blastex виготовлений на основі високоочищеного концентрату сироваткового протеїну, який має високу біологічну цінність (BV 104). Даний вид протеїну відрізняється миттєвою засвоюваністю, що дає можливість організму швидко отримати необхідну кількість білків і амінокислот для відновлення енергії і підтримки м'язового анаболізму.

Xline Whey Blastex має якісний амінокислотний профіль, що складається з незамінних амінокислот і амінокислот з розгалуженим ланцюгом (ВСАА). Вони забезпечують швидке і ефективне відновлення, дозволяє зняти м'язову втому і відновити енергетичні ресурси.
Склад BLASTEX Whey Sport Protein в одній порції - 30 г:
Калорійність - 117 ккал

-Жири - 1,8 г

-в тому числі насичені жири - 1,1 гВуглеводи - 4,3 г

- в тому числі цукру - 2,9 г

-Протеїн - 21 гСіль - <0,1 г 

Способ застосування і дози: Змішати одну порцію продукту (30 г) з 300 мл води або соку. Приймати 1-3 порції в день. Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем. Не приймати при алергії на будь-який компонент препарату. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Харчова добавка не повинна замінювати різноманітне і збалансоване харчування. Рекомендується дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя. Не приймати при вагітності і годуванні груддю. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці при температурі нижче 25 ° C. Берегти від дії морозу та прямого сонячного проміння. Вжити до дати, зазначеної на упаковці.

Подібні продукти