Zero Isogreat

Стан запасів: немає в наявності

inf

Zero Isogreat пропонує вам чудовий продукт високої якості, чистий сироватковий протеїну без цукру і без жиру.Формула Zero Carb Isobest - це ізолят сироваткового протеїну з більш ніж 90% концентрації білка, це найбільший показник серед всіх протеїнів. Крім того, він повністю ізольований від жиру і цукру, що робить його без лактози і холестерину.

Таку унікальну формулу, отримують шляхом поперечного потоку ультра і мікрофільтрації (CFM), при маленькій температурі і низькому тиску. Таким чином, Zero Isogreat поділиться з вами всім профілем необхідних амінокислот (в тому числі 9 незамінних), які будуть не тільки прискорювати ріст м'язів, але і захищати їх від руйнування і підтримувати м'язові волокна на всіх етапах їх росту.

  • Більше енергії на тренуваннях
  • Миттєве відновлення після тренувань
  • Рельєфність тіла
  • Без цукру і жируІ ви очевидно помітите вражаючі результати на вашому тілі: "Зробіть те, що багато культуристів вже зробили": виберете один з прекрасних ароматів і користуйтеся усіма переваги Scitec Nutrition Zero Isogreat.

Застосування

Для приготування коктейлю, змішати 1 порцію (22 грама) порошку з 250 мл води або молока.1-3 порції в день, бажано приймати перед і після тренування, а так само по потребі протягом дня.

Подібні продукти