ALA

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Антиоксидантний засіб, ефективно підвищує захисну систему організму.

  • Scitec Nutrition ALA - (альфа-ліпоєва кислота) – один з найпотужніших і універсальних антиоксидантних засобів,  що відмінно розчиняється у воді і жирі.
  • Scitec Nutrition ALA - також підвищує антиоксидантну систему захисту організму. Крім детоксуючих властивостей, ALA регулює рівень цукру в крові, що робить цю добавку незамінною під час дієти.

Склад в одній порції (1 капсула):

  • Альфа-ліпоєва кислота 250 міліграм.

Інгредієнти: альфа-ліпоєва кислота, желатин, сироватка, терра Альба (в свою чергу складається з або гіпсу, або магнезії і або каоліну), стеарат магнію, стеаринова кислота.

Рекомендації щодо застосування: Вживайте 1 капсулу ALA в день під час їжі. Хворі на цукровий діабет перед використанням ALA повинні проконсультуватися з лікарем!

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти