Ornithine

Стан запасів: немає в наявності

inf

Альфа-кетоглутарат є третім хімічною сполукою циклу Кребса, що дозволяє вивільняти енергію в клітці. Він також грає важливу роль в метаболізмі азоту, особливо в біосинтезі амінокислот. Його ефективність зростає під час інтенсивного навантаження. Альфа-кетоглутарат є хорошим джерелом енергії, мало впливає на коливання рівня глюкози в крові і, отже, на інсулін. ОКГ проводиться на основі протилежних властивостей рН кожної молекули. Об'єднавши дві молекули орнитина і одну молекулу альфа-кетоглутарата, утворюється сіль альфа-кетоглутарата орнитина.

Позитивні наслідки застосування Орнітин

Останнім часом вчені вивчають, як прискорити відновлення госпіталізованих пацієнтів, які регенеруються після обширних опіків, післяопераційних ускладнень або посттравматичного шоку. Основна проблема полягала в неможливості поглинання і засвоєння необхідної кількості амінокислот. Причиною низького синтезу білка є надмірне виділення глюкокортикоїдів і кортизолу в якості основного катаболічного гормону. Це заважає клітинним білкам і іншим хімічним сполукам працювати разом, щоб відновити тканини.

Інша проблема полягає в нездатності організму функціонувати в 24-годинному циклі гормонального дії інсуліну і глюкагону. Шляхом введення ОКГ в раціон, реакції інсуліну і глюкагону в підшлунковій залозі значно поліпшуються і з'являються анаболічні ефекти.

Використання орнитина повністю універсально, тому не важливий темп тренування Неважливо, чи виконуєте ви інтенсивну або повільну тренування, оскільки ОКГ пригнічує екскрецію глюкокортикоїдів, а також загальні симптоми катаболізму, пов'язані з цим. Крім того, орнітин зменшує період регенерації, що збільшує зростання м'язів.

Переваги орнітин

  • максимізує виробництво інсуліну, IGF-1 і GH
  • сприяє секреції глюкагону, що прискорює спалювання жирів в організмі
  • зв'язує і виводить з організму частина аміаку в формі нешкідливою глутамінової кислоти

Склад

L-орнітин HCl, транспортний агент (стеарат магнію), желатинова капсула.

Спосіб вживання і дози

Приймайте 1-2 капсули перед сном. Також можна употтреблять по 1 капсулі перед тренуванням. Для максимізації ефекту від прийому добавки, вживайте її спільно з 1 грамом аргініну і 2 грамами глутаміну.

Подібні продукти