Ashwagandha

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

556

Ashwagandha - лікарська рослина з Південно-Східної Азії, яке використовується в якості стародавнього адаптогена багатьма традиційними лікувальними напрямками. І хоча вона належить до сімейства картопляних, а не женьшеню, все ж її часто називають індійським женьшенем, тому що в аюрведичній медицині він використовується так само, як женьшень в китайській медицині. Часто можемо зустрітися ще з назвою «ягода мрії». 

Ув'язнена в капсулу природна підтримка в суєті повсякденного життя. У повсякденному житті використовуються в основному коріння і листя рослини в сушеному і подрібненому вигляді, наприклад в коктейлях, або домішуючи до різних пастоподібною продуктам. Завдяки капсульної упаковці, його дозування проста, ви зможете брати ці капсули з собою куди завгодно, крім того, вже єдина капсула містить оптимальну кількість лікарської рослини, тому навіть одномісячне застосування, подібне курсу лікування, може бути легко реалізовано. 

Рекомендації щодо застосування

  • Приймати перед їжею по 1 капсулі в день, з великою кількістю рідини.

Примітка: продукція не відноситься до ряду лікарських засобів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту. Не рекомендується вживати особам, що не досягли 18 років, вагітним і годуючим жінкам. Використовуйте харчові добавки в поєднанні з збалансовані раціоном харчування і програмою тренувань. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в недоступному місці для дітей.

Подібні продукти