Ca-D3-K2

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Ca D3 K2: на службі кісток і зубів!

Підтримання здоров'я кісток - важлива частина здорового і збалансованого способу життя. Спортсменам надзвичайно важливо мати міцну, міцну основу для тіла, але звичайні люди теж повинні забезпечувати надходження достатньої кількості кальцію і вітаміну D для профілактики розвитку певних станів (наприклад, остеопорозу).
Всі ми знаємо, що молоко і молочні продукти - це багатющі джерела кальцію, але непросто забезпечити ваші денні потреби у вітамінах і мінералах, якщо ви з якоїсь причини не можете вживати продукти харчування на основі молока (наприклад, якщо ви страждаєте від непереносимості лактози або алергії на молочний білок).
При розробці Ca D3 K2 враховувалося не тільки кількість активних інгредієнтів, а й їх комплексність. На додаток до кальцію і фосфору, які в основному відповідають за підтримання здоров'я кісток і зубів, ми додали в продукт вітамін D, який сприяє поліпшенню засвоєння і використання цих двох мінералів. Для забезпечення комплексної підтримки продукт також збагачений вітаміном K, який теж сприяє збереженню здоров'я кісток.
1 порція (3 капсули):

751 мг кальцію,
459 мг фосфору,
6 мкг (240 МО) вітаміну D,
30 мкг вітаміну K,
кальцій.
Кальцій необхідний для забезпечення нормального стану кісток і зубів, тому він надзвичайно важливий для збереження їх здоров'я.
Крім здоров'я ваших кісток і зубів, кальцій сприяє процесам клітинного ділення і спеціалізації, бере участь в природних метаболічних процесах вироблення енергії і природної нейропередачі, а також в нормальній роботі м'язів і травних ферментів.

фосфор
Як і кальцій, фосфор теж бере участь в підтримці здоров'я кісток і зубів, природних метаболічних процесах вироблення енергії, а також сприяє правильній роботі клітинних мембран.
вітамін D
Його основна роль - збереження здоров'я кісток, аналогічно кальцію і фосфору він сприяє підтримці здоров'я кісток, зубів і роботі м'язів, а також нормальному функціонуванню імунної системи.
Вітамін D безпосередньо відповідає за здоров'я кісток, оскільки він сприяє нормальному засвоєнню / використанню кальцію і фосфору разом з підтриманням нормального рівня кальцію в крові.

вітамін K
На додаток до вищевказаних компонентів, вітамін K теж забезпечує підтримання здорової структури кісток. Вітамін K також сприяє нормалізації згортання крові, тому продукт рекомендується людям, які приймають антикоагулянти кумаринового ряду.
Як і всі продукти BioTechUSA, Ca D3 K2 виготовлений з безпечних для здоровь і ретельно відібраних інгредієнтів.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Приймати по 3 × 1 капсули в день, запиваючи повною склянкою води, між прийомами їжі. Не перевищувати рекомендовану денну норму.

Подібні продукти