Eggshell membrane

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

793

Eggshell Membrane от BioTech (USA) для здоров'я суглобів та зв'язок!

Даний продукт має потужні протизапальні властивості, знімає больові відчуття, усуває хрускіт у суглобах. При цьому він активізує вироблення синовіальної рідини, зменшує тертя хрящів, запобігає їх стирання, а це дуже важливо для збереження цілісності кісток. Саме вони починають руйнуватися після виснаження хрящової тканини.

Вітамін С, який входить до складу, має потужні антиоксидантні властивості, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів, гальмує їх передчасне старіння, а також активізує вироблення колагену. Останній відповідає за еластичність та міцність сполучної тканини.

Порошок яєчної шкаралупи багатий на колаген типу I, глікозаміноглікани, глікопротеїни, гіалуронову кислоту та інші діючі речовини. Ці компоненти завдяки своїм властивостям покращують амортизацію під час руху, роблять зв'язки міцнішими, а суглоби еластичнішими.
Такий комплекс не допускає травматизацію під час заняття спортом, допомагає людині до старості залишатися рухливим і активним.
Він має ранозагоювальний ефект, знімає запалення в суглобовій оболонці, прибирає хрускіт і дискомфорт під час активних рухів. Це також чудовий помічник для тих, хто отримав розтягнення зв'язок. Відновлення відбувається набагато швидше.

Eggshell Membrane від BioTech (USA) рекомендований людям похилого віку, у яких з віком функціонування опорно-рухового апарату погіршується і призводить до больових відчуттів та дискомфорту.

Склад на порцію - 1 капсула:

Порошок яєчної шкаралупи 550 мг

Вітамін C 40 мг
Приймати по 1 капсвулицю на день, запиваючи величезною склянкою води.

Подібні продукти