Jumbo Pack

Стан запасів: немає в наявності

inf

Scitec Jumbo Pack являє собою потужний мульти-вітамінний комплекс, склад якого доповнений мінералами, амінокислотами і креатин. Харчова добавка була розроблена спеціально для того, щоб допомогти атлетам досягти найвищих результатів в спорті і зберегти при цьому своє здоров'я.

Купити Scitec Jumbo Pack завжди можна за найпривабливішою ціною в магазині Fitness Shop. Ми забезпечимо найкоротші терміни доставки і запропонуємо на вибір декілька варіантів оплати. Отримати детальну консультацію можна у наших експертів за вказаними на сайті телефонами або залишивши повідомлення в чаті.

Призначення Scitec Jumbo Pack:

  • Захищає імунну систему;
  • Поповнює нестачу корисних речовин;
  • Покращує загальне самопочуття;
  • Зміцнює кісткову тканину;
  • Підвищує енергетичний тонус;
  • Сприяє підвищенню порога витривалості;
  • Нормалізує метаболічні процеси;
  • Допомагає поліпшити силові показники;
  • Сприяє прискоренню відновних процесів.

Активні компоненти Scitec Jumbo Pack:

Вітаміни - це найважливіші речовини, які допомагають в регулюванні метаболічних процесів, сприяють нервової провідності, активізують вироблення енергії, а також запобігають руйнуванню клітин.

Одним з найбільш важливих речовин є вітамін А. Він підвищує опірність організму паразитарним, бактеріальних і вірусних інфекцій. Ця речовина також допомагає зберегти здоров'я шкірних покривів, очей і системи травлення. Катаболические процеси в організмі нейтралізуються завдяки вітамінам С і Е. Недолік цих речовин також може привести до порушення обмінних процесів, швидкої стомлюваності і зниження працездатності. Мінеральні сполуки, серед яких магній і кальцій, допомагають зберегти здоров'я кісткової тканини і нормалізують роботу нервової системи.

Крім основних компонентів, в складі препарату містяться амінокислоти, які сприяють ефективному нарощуванню м'язової маси і активізують процеси жиросжигания і відновлення. Вони також допомагають нейтралізувати згубну дію кортизолу і підвищують енергетичний тонус атлета. Харчова добавка містить комплекс «Глюкозамін-Хондроітин-МСМ», який є необхідним для підтримання здоров'я, а також захисту від перевантажень суглобів. Серед активних компонентів препарату також є комплекс «Carni», який допоможе швидко позбутися від зайвої ваги.

Як приймати Scitec Jumbo Pack:

Фахівці Scitec радять приймати по 1 пакетику препарату за 30 хвилин до початку фізичних навантажень. У дні відпочинку харчову добавку слід вживати по 1 пакетику під час сніданку. Під час прийому препарату необхідно пити якомога більше рідини. Дозування можна збільшити не більше, ніж до 2 пакетиків на добу.

Подібні продукти