Liquid Magnesium

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

527

Scitec Magnesium Liquid - це рідкий комплекс мінералів на основі магнію і вітаміну С. Магній - це мінерал, який міститься у всьому нашому організмі і вважається одним з найважливіших мікроелементів, брак якого призводить до судом і болів в м'язах. А суміш з магнію і вітаміну С підвищує витривалість і енергію, знімає втому, сприятливо впливає на нервову і серцево-судинну систему.

Якщо хочете випробувати дію препарату на основі рідкого магнію на собі, ви можете купити Scitec Magnesium Liquid в нашому інтернет-магазині «Fitness Shop» за доступною і приємною ціною.

Для чого призначений продукт Scitec Magnesium Liquid?

  • Швидке відновлення після важких фізичних навантажень;
  • Нормальний обмін речовин в м'язових тканинах
  • Поліпшення роботи нервової і серцево-судинної систем;
  • Нормалізує зростання кісток і зміцнює кісткову тканину;
  • Сприяє перетворенню вуглеводів в енергію, яка постачає м'язові тканини.

Активні речовини продукту Scitec Magnesium Liquid:

Дана добавка вельми некалорійна, не має в своєму складі білка і жирів. Майже повністю складається з магнію - на одну порцію його доводиться 250 міліграмів. Вітаміну С в рідини поменше - 120 міліграмів. Так, ця добавка не сприяє потужному збільшення м'язової маси, але тим не менш, її важливість не варто недооцінювати. У нашому організмі часто не вистачає цього корисного мікроелемента - магнію. Його недолік в організмі позначається відсутністю енергії, швидкою втомою, слабкими кістками, болями в м'язах і судомами. Добавка Scitec Magnesium Liquid допоможе нормалізувати майже всі процеси в організмі людини і регулювати роботу м'язової тканини, сухожиль, суглобів і сухожиль.

Головною перевагою харчової добавки Scitec Magnesium Liquid є поєднання двох важливих елементів - магнію і вітаміну С, які удвох підсилюють ефективність даного препарату. Продукт швидко засвоюється, не має ніяких побічних ефектів. Добавка повністю безпечна і дуже корисна, тому її можна приймати не тільки спортсменам. А зручна форма в рідкому вигляді і доступна ціна не можуть не радувати.

Рекомендації щодо застосування:

Варто приймати 1 флакон (25 мл) в день перед сном. Можна приймати добавку перед тренуванням або після неї. Не перевищуйте дозу.

Подібні продукти