MULTI PRO PLUS 30

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

757

Scitec Multi Pro Plus - це високоякісний мультивітамінний комплекс, який заповнює потреби організму професійних спортсменів. Набір унікальних вітамінів і мінералів сприяє поліпшенню настрою, самопочуття і здоров'я, підвищенню показників сили і витривалості. З прийомом мультивитаминного комплексу спортсмени можуть досягати бажаних результатів за не великий проміжок часу, без найменшої шкоди для здоров'я. Найважливіші компоненти забезпечують оптимальне функціонування всіх органів і систем організму.

Призначення Scitec Multi Pro Plus:

  • Забезпечується антиоксидантний захист, запобігають окислювальні процеси
  • Підтримується здоров'я і зміцнюється імунна захист організму
  • Підвищуються силові показники і поріг витривалості
  • Своєчасно поповнюються запаси поживних речовин
  • Підвищується швидкість і якість відновних процесів

Активні компоненти Scitec Multi Pro Plus:

У складі комплексу міститися вітаміни і мінерали, які підтримують організм в період високоінтенсивних навантажень. Добавка складається з вітамінно-мінеральної суміші, антиоксидантів і жирних кислоти, а також лецитину. Робота нервової та імунної системи налагоджується завдяки вітаміну С, а також знижується стомлюваність і підвищується стресостійкість організму. Вітамін В2 підтримує органи зору, прискорює формування кров'яних клітин. Фолієва кислота необхідна для синтезу амінокислот. У комплексі міститися 25 нутрієнтів, які надають оздоровчий вплив на організм, вони також сприяють нарощуванню маси і розвитку м'язових тканин, стимулюють працездатність серцевої системи. Завдяки вітаміну D3 підвищується швидкість засвоєння таких мінералів як кальцій і фосфор, м'язовий білок зберігається від руйнувань. Цинк регулює роботу статевої системи і налагоджує репродуктивні функції, покращує вироблення тестостерону. Магній регулює нервові імпульси, підвищує кількість м'язових скорочень і контролює функціональність міокарда. Добавка необхідна для зміцнення кісткової тканини, зубів, волосяних покривів і нігтьової пластини.

Переваги Scitec Multi Pro Plus:

  • Підтримуються органи зору і формування кров'яних тілець
  • Забезпечується вироблення основного чоловічого гормону тестостерону
  • Регулюється робота ЦНС
  • Володіє 100% засвоюваністю
  • Поліпшується стан нігтів, волосся та шкіри

Як приймати Scitec Multi Pro Plus:

Приймайте щодня по одному пакету добавки, спільно з основним прийомом їжі для максимального засвоєння. Для досягнення максимального оздоровчого ефекту кількість порцій може бути збільшено до двох пакетиків в день.

Подібні продукти