Opti-Men US

Стан запасів: немає в наявності

864

Opti-Men від Optimum Nutrition - спортивні вітаміни для чоловіків. Цей вітамінно-мінеральний комплекс розроблений для чоловіків, що займаються бодібілдінгом, фітнесом, пауерліфтингом, іншими видами спорту і просто ведуть активний спосіб життя.

Чоловічі вітаміни Opti-Men Optimum Nutrition (Опти мен Оптимум Нутришн) оптимально збалансовані для чоловічого організму і являють собою повний вітамінно-мінеральний комплекс для вашого здоров'я. Склад цієї добавки воістину унікальний.

На даний момент на важливості вітамінів не піддається сумнівам. Дані органічні сполуки регулюють переважна більшість обмінних процесів, в тому числі схуднення і будівництво м'язів. У цих ситуаціях вони можуть виступати в якості каталізаторів - речовин, які прискорюють біохімічні реакції. На жаль, брак тих чи інших вітамінів і мінералів веде до прямо протилежного ефекту - вони стають інгібіторами, які уповільнюють перебіг процесів.

Варто відзначити, що організм відчуває потребу не у всіх вітамінах. Жиророзчинні, як правило, накопичуються в організмі, а ось водорозчинні (В і С) постійно витрачаються і виводяться організмом. Їх додатковий прийом помітно покращує загальний стан здоров'я і процес набору м'язів. Деякі атлети стикаються з ситуацією, коли м'язи не ростуть навіть при правильному тренінгу і відпочинку. Найчастіше, винен в цьому недолік мінералів і вітамінів. На щастя прийом Opti-Men Optimum Nutrition запросто вирішує цю проблему.

Кожен атлет відчуває величезну потребу в вітамінах. Тіло таких людей виконує величезну кількість обмінних процесів понад стандартну норми. Саме тому важливо доповнювати раціон простий добавкою.

Как приймати Opti-Men Optimum Nutrition, дозування: фахівці компанії Optimum Nutrition рекомендують приймати Opti-Men по 3 таб. 1 раз в день - разом з будь-яким прийомом їжі, запиваючи великою кількістю води (250-300 мл).

Подібні продукти

Так само придбані товари