Q10 Coenzyme

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

BioTech Q10 Coenzyme - це сильний антиоксидант, що сприяє нормалізації роботи серця і імунної системи. Препарат має підвищену швидкість засвоєння і не має побічних ефектів. Основна дія харчової добавки направлено на зміцнення імунної та серцево-судинної систем, а також на прискорення процесу утилізації побічних продуктів метаболізму, радикалів і токсинів.

Призначення BioTech Q10 Coenzyme:

  • Допомагає зберегти еластичність і зміцнити стінки судин;
  • Нормалізує роботу серцевого м'яза;
  • Надає захист організму від мікробів і вірусів (підтримка імунітету);
  • Зводить ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи до мінімуму;
  • Перешкоджає негативному впливу радикалів;
  • Захищає шкірні покриви від передчасного старіння;
  • Запобігає накопичення токсинів.

Активні компоненти BioTech Q10 Coenzyme:

Препарат допомагає запобігти згубну дію радикалів, а також бере безпосередню участь в обмінних процесах. Основний діючий компонент харчової добавки - коензим Q10. При дотриманні низкоуглеводной дієти, він сприяє перетворенню жирових молекул в енергію. Це дозволяє забезпечити енергетичний тонус організму. Також компонент має важливе значення в процесах збагачення клітин не тільки киснем, а й поживними речовинами, що просто необхідно під час як фізичних, так і емоційних перевантажень.

Коензим Q10 допомагає захистити нуклеїнові кислоти від шкідливої ​​дії вільних радикалів. Основний діючий компонент препарату БіоТеч Кью10 Коензим також збільшує кількість виробленої енергії. Це досягається завдяки прискоренню процесу її транспортування з вуглеводів і жирів прямо в м'язові волокна. Ще однією важливою задачею коензиму Q10 є нейтралізація окислювальних реакцій, виникнення яких неминуче в процесі фізичних перевантажень.

Як приймати BioTech Q10 Coenzyme:

Фахівці компанії BioTech радять вживати препарат під час прийому їжі. Мінімальна доза становить 1 капсула в день, проте дозування може бути підвищена в залежності від особливостей організму конкретного спортсмена.

Подібні продукти