Spirulina

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

415

BioTechUSA Spirulina 100 tabs  - вітамінно-мінеральний комплекс на основі корисних водоростей.

  • 400 мг спіруліни в таблетці.
  • Більш 100 поживних речовин.
  • Оптимальне здоров'я.
  • Сильний імунітет!.

Як працює BioTech USA Spirulina?

Формула BioTech USA Spirulina заснована на супер-фуді - спіруліни, багатою життєво важливими живильними речовинами.

Спірулина - одноклітинна водорість, багата вітамінами, мінеральними солями, протеїном та іншими активними компонентами. Цей 100% натуральний продукт можна використовувати як корисну добавку в збалансованій дієті.

Основні властивості BioTech USA Spirulina:

  • Рослинний протеїн. Спіруліна - це джерело рослинного протеїну високої якості. Тому її можна використовувати як додаткову білкову їжу у вашій дієті. Тільки подумайте - 57 грам протеїну на 100 грам свіжої спіруліни!Ми звикли з'їдати величезну кількість обробленого тваринного протеїну, але забуваємо про якісні джерелах рослинного протеїну. Останній краще розчинний у воді в порівнянні з твариною протеїном, що робить його більш легко засвоюваним.

  • Антиоксиданти. Окислювальний стрес і вироблення вільних радикалів, які руйнують клітини організму - це одні з основних причин захворювань. Надмірна вироблення вільних радикалів веде до викиду запальних гормонів, що руйнують клітини.Поєднання здорової дієти, що включає споживання антиоксидантів, і регулярної фізичної активності - це найкращий спосіб захистити організм і прибрати фактори ризику для захворювань.

  • Унікальний склад. Спіруліна містить амінокислоти, фолієву кислоту, залізо, вітаміни групи B і мінерали. Зростаюча в теплому кліматі під сонцем, спіруліна багата антиоксидантами, які захищають від захворювань, зміцнюють імунітет, підвищують рівень енергії і перешкоджають старінню організму.Хлорофіл. Рослини і водорості використовують хлорофіл, щоб транспортувати світло для фотосинтезу. Це також пігмент, що відповідає за яскравий зелений колір. В організмі хлорофіл діє як потужний антиоксидант!

Як застосовувати BioTech USA Spirulina?

Залежно від потреб, приймайте 1-8 (400-3200 мг) таблеток в день, зі значною кількістю води.

Подібні продукти

Так само придбані товари