Vita-C-1100

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

353

В одній таблетці міститься добова норма вітаміну С.

  • Scitec Nutrition Vitamin C 1100 - є потужним антиоксидантом, підвищує імунітет, має протизапальні властивості. Він дуже важливий для росту і відновлення клітин тканин, ясен, кісток, зубів, кровеностних судин. Захищає організм від токсинів, сприяє виробленню колагену організмом, є помічником в боротьбі зі стресом.
  • Scitec Nutrition Vitamin C 1100 - покращує засвоєння заліза організмом. Добре розчиняється у воді. Невикористаний вітамін легко виводиться організмом. При тепловій обробці продуктів вітамін С дуже швидко руйнується, світло і смог діють на нього аналогічно. Людям з нікотиновою залежністю, спортсменам і людям похилого віку необхідна додаткова кількість вітаміну С.
  • При нестачі вітаміну С в організмі можливі: кровоточивість ясен, випадання зубів, зайва вага, підвищена стомлюваність, часті простудні захворювання, розсіяна увага, порушення сну, погіршення зору і стану волосся.

Склад в одній порції міститься (1 капсула):

  • Аскорбінова кислота - 1100 мг

Рекомендації щодо застосування: Приймайте по 1 таблетці на день під час прийому їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти