Vitamin C 1000 Bioflavonoids

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

nan

Вітамін С в поєднанні з екстрактами бузини, шипшини і унікальними біофлавонід Vitamin від 1000 Bioflavonids - це потужний заряд вітаміну С для зміцнення імунітету та прискорення процесу відновлення.
Вітамін С завдяки унікальним властивостям підвищувати захисні функції організму є одним з найвідоміших і популярних вітамінів. Крім того, ця речовина сприяє швидкому відновленню після високих фізичних навантажень, а також стимулює виробництво колагену. Останній же відповідає за здоров'я і нормальне функціонування хрящів, кісток, зубів, а також захищає клітини від негативного впливу окислювальних процесів.
Крім аскорбінової кислоти препарат містить екстракти бузини і шипшини, а також біофлавоноідів, які позитивно впливають на організм і дарують заряд бадьорості.

Одна таблетка добавки містить:

-Вітамін С - 1000 мг,

-Екстракти бузини і шипшини - 43 мг,

-Цедру лимона - 43 мг.
Склад продукту: вітамін С, наповнювач, барвник, антизлежувач, порошки плодів шипшини і бузини (2,5%), екстракт цедри лимона (2,5%).

Приймати добавку слід кожен день по 1 таблетці, запиваючи склянкою води.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.
Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти