Vitamin C 1000

Стан запасів: немає в наявності

192

BioTechUSA Vitamin C 1000 Orange 250 tabs - вітамін С з природними биофлавоноидами і шипшиною.

BioTech USA ВІТАМІН C 1000 працюючих під час і після інтенсивних фізичних вправ для підтримки нормальної функції імунної системи. Це сприяє утворенню колагену для нормального функціонування кісток, хрящів, зубів, ясен і шкіри. BioTech USA ВІТАМІН C 1000 підтримує нормальне функціонування нервової системи. Допомагає зменшити втому і прискорити відновлення після стресу. На відміну від вітаміновмісних цитрусових (лимонів) - не підвищує кислотність в шлунку і не викликає неприємних відчуттів.

BioTech USA ВІТАМІН C 1000 посилений биофлавоноидами. Їх іноді ще називають вітаміном С2, через їх тісному зв'язку і синергізму з аскорбіновою кислотою (вітаміном С). Біофлавоноїди благотворно впливають на безліч ланок: зміцнюють стінки капілярів, запобігають спонтанні кровотечі, покращують циркуляцію в самому серці, знижують артеріальний тиск.

Склад однієї таблетки:

  • Vitamin C 1000 мг
  • Кальцій - 100 мг
  • Цитрусових біофлавоноїдів комплекс - 110 мг
  • Шипшина - 50 мг

Спосіб застосування: Приймайте 1 таблетку в день з їжею.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Подібні продукти