Vitamin D-3 1000 IU

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Харчова добавка для підтримки рекомендованого рівня вітаміну D в організмі.

  • Now Foods Vitamin D-3 1000 IU - як правило, може бути отриманий за допомогою спеціальної дієти або ж при впливі на шкіру ультрафіолетової енергії сонця. Проте, даний вітамін мало поширений в їжі. Оскільки більшість людей вважають за краще уникати перебування на сонці, отримання достатнього запасу даного вітаміну для вашого організму стає все більш і більш необхідним.
  • Now Foods Vitamin D-3 1000 IU - це секостероїд, що підвищує всмоктування кальцію і фосфату кишечником. Вітамін D3 або холекальциферол є одним з найважливіших сполук, що містяться в вітаміні D. Синтез вітаміну D, заснований на впливі сонячної енергії, є певною мірою ризикованим, тому настійно рекомендується своєчасне і регулярне поповнення в організмі сонячного вітаміну.

  • Now Foods Vitamin D-3 1000 IU - забезпечує велику кількість вітаміну 1000 IU під час кожного прийому, що дозволить вам зберігати ваші кістки і зуби сильними, запобігти зниженню кальцію в вашому організмі і дефіцит сонячного вітаміну.

Склад в одній порції (1 капсула):

  • Вітамін D3 (Холікальціферол) - 1000 МО

Інші інгредієнти: оливкова олія і капсула (желатин, гліцерин, вода).

Рекомендації щодо застосування: Приймати як біологічно активну добавку до їжі по 1 капсулі в день під час їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти