100% BCAA

Стан запасів: немає в наявності

836

Biotech 100% BCAA - чисті БЦА без добавок

Багато професіоналів воліють чисті продукти спортівногоо харчування, які не містять ніяких смакових добавок, барвників, хімічних агентів.Причини досить прості:

  • Добавка не містить нічого, крім діючої речовини, відповідно коштує дешевше;
  • При великих дозах в організм не потрапляє нічого зайвого, наприклад смакових добавок, ароматизаторів, барвників, інших буферних речовин;
  • Можна приготувати для себе індивідуальну суміш інгредієнтів.

Як приймати Biotech 100% BCAA

Добавку рекомендується приймати до і після тренування для нарощування м'язової маси і прискорення відновлення. При певних знаннях в області спортивного харчування можна самостійно виготовити різні індивідуальні суміші. У зв'язку з гірким смаком рекомендуємо додавати чисті БЦАА в спортивне харчування зі смаковими добавками.

Такі амінокислоти зручно додавати в послетреніровочний протеїновий коктейль, збільшуючи його ефективність і поживність. Таким чином, ви істотно збільшите кількість речовин в коктейлі, необхідних для будівництва м'язової маси і компенсації мікротравм. Також покращиться біодоступність і швидкість засвоєння.

Можна змішати Биотек 100% БЦАА з креатином, кофеїном, цитрулін - і отримати дотренировочнм склад, або добавку для прийому під час навантаження. Добавка в гейнер поліпшить його ефективність при наборі маси.

Подібні продукти