BCAA 8:1:1 ZERO

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

BCAA 8:1:1 від BiotechUSA - це амінокислотна матриця максимальної ступені очищення з підвищеним вмістом лейцину для активації білкового синтезу, підвищення продуктивності і неймовірно швидкої регенерації м'язових волокон після тренувань.

Чистий формула ВСАА 8:1:1. До складу входять лише очищені амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, дія яких спрямована на підвищення продуктивності, активацію м'язового зростання і надійний захист м'язових волокон від деструктивної активності кортизолу.

Дані амінокислоти, лейцин, валін і ізолейцин, які не продукуються в організмі, однак зустрічаються в щоденних продуктах харчування. На жаль, їх кількості дуже часто буває недостатньо для компенсації дефіциту нутрієнтів в організмі. Адже саме розгалужені ВСАА амінокислоти активують синтез білка в м'язах, і провокують активне зростання. Тому прийом даного продукту є обов'язковою умовою, якщо ваша мета наростити суху мускулатуру, прискорити відновні процеси і знизити катаболическую активність.

Амінокомплекс BCAA 8:1: 1 від Biotech USA містить підвищену концентрацію L-лейцину, амінокислоти, яка є найбільш важливим компонентом для запуску анаболічних реакцій. Крім того, лейцин сприяє запобіганню активного руйнування м'язів в період відпочинку і відновлення. Добавки з підвищеним вмістом лейцину також підсилюють синтез колагену - важливого компонента для підтримки здоров'я зв'язок і хрящів.

Кількість поживних речовин в одній порції:

1 Порція: 5 грам (2 мірні ложки)

  • L-лейцин 4000 мг
  • L-ізолейцин 500 мг
  • L-валін 500 мг

Як приймати BCAA 8:1: 1:

Змішайте одну порцію (2 мірні ложки) з 300 мл води і прийміть перед тренуванням, або відразу після тренування - додавши до вашого білкового коктейлю.

Подібні продукти