BCAA 80,000+Mix Water Bottle 750ml

Стан запасів: немає в наявності

inf

Розгалужені амінокислоти (BCAA) відносяться в культуризмі до традиційних харчових добавок. Вони хороші як для об'ємних, так і для редукційних програм. Головним є споживання BCAA по відношенню до тренувань, а тут ключовим моментом є швидкість подачі BCAA або час, за яке розгалужені амінокислоти потраплять з моменту прийому до м'язів. На цей час найбільше впливає форма, в якій приймаються розгалужені амінокислоти. Ідеальним для цієї мети є BCAA в рідкому вигляді. Наша фірма пропонує Вам два таких продукту: Extrifit BCAA Free Form Liquid 80 000 mg , що представляє розгалужені амінокислоти в їх вільній формі в рідкому стані, придатні для безпосереднього вживання, або один з наших найуспішніших продуктів BCAA Instant, Тобто розчинні BCAA.

Що таке розгалужені амінокислоти і навіщо їх приймати:

BCAA - вільні розгалужені амінокислоти L-лейцин, L-ізолейцин і L-валін відносяться до есенціальним (незамінним) амінокислотам і містяться прямо в м'язовій тканині, де можуть бути використані як важливе джерело енергії для м'язової роботи. Розгалужені амінокислоти містяться в їжі, тобто є речовиною абсолютно природним, без мінімального ризику виникнення будь-яких небажаних ефектів!

Придатне співвідношення розгалужених амінокислот 2: 1: 1:

Наш продукт BCAA Free Form Liquid 80000 мг містить оптимальне співвідношення розгалужених амінокислот 2: 1: 1 - в два рази більше лейцину, ніж ізолейцин і валін. Чому співвідношення 2: 1: 1? Лейцин вважається найважливішим з BCAA для процесів, що проходять в м'язах при тренуваннях і після неї. Однак необхідно вживати всіх три BCAA. Співвідношення 2: 1: 1 відповідає фізіологічної потреби в окремих BCAA і забезпечить їх найкращий ефект.

Розгалужені амінокислоти можна приймати протягом всього дня. Особливо, якщо Ви хочете позбутися від небажаного підшкірного жиру і тримайте дієту для форми, то краще приймати BCAA і в день, вільний від тренувань, ідеально вранці натщесерце.

Поживна цінність в одній порції - 1 ложка - 50 мл:

  • Калорійність - 15 ккал
  • Жири - 0 г
  • Вуглеводи - 0,2 г
  • Харчові волокна - 0,1 г
  • Протеїн - 0 г
  • L-ізолейцин у вільній формі - 1000 мг
  • L-лейцин у вільній формі - 2000 мг
  • L-валін у вільній формі - 1000 мг

Складові:

Очищена вода, L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, лимонна кислота (регулятор кислотності), ароматизатор, ксантанова камедь і гуарова камедь (стабілізатор, загусник), сорбат калію, бензоат натрію (консерванти), сукралоза (підсолоджувач), E124 (барвник).

Рекомендоване дозування:

Для підвищення ефективності тренувань і їх інтенсивності, а також для антикатаболического ефекту: приймайте 1 мензурку (50 мл) BCAA Free Form Liquid 80 000 mg за 20 - 30 хвилин до тренування.

Для нарощування м'язової маси: приймайте 1 мензурку після тренування.

Просунуті спортсмени і спортсмени вагою понад 80 кг ваги тіла приймайте 2 - 3 мензурки.

Подібні продукти