BCAA Complex

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

618

Scitec BCAA Complex - це високоефективний комплекс амінокислот ВСАА. Прийом добавки підвищує швидкість і якість після тренувального відновлення, значно уповільнює катаболические процеси, підвищує поріг витривалості. Комплекс ВСАА може застосовуватися для досягнення різних цілей, як при нарощуванні м'язової маси, так і при схудненні. Білки зменшують кількість молочної кислоти, що дозволяє уникнути прояву больових відчуттів і м'язових судом, вони також запобігають розпад білка і підтримують анаболічний стан.

Призначення Scitec BCAA Complex:

  • Блокується катаболізм, запобігаючи руйнуванню м'язових волокон
  • Підвищується витривалість, сприяючи збільшенню тривалості та інтенсивності тренувань
  • М'язові клітини забезпечуються «паливом»
  • Збільшуються енергетичні можливості організму
  • Підвищуються силові показники, прискорюється послетренировочное відновлення

Активні компоненти Scitec BCAA Complex:

В основі комплексу міститься ідеальне співвідношення амінокислот з розгалуженим ланцюгом, а саме ВСАА. Ці амінокислоти відіграють важливу роль у розвитку м'язових волокон і їх нарощуванні, а також блокують катаболічну вплив. Одна порція містить 4 г лейцину, в співвідношенні 8:1: 1 (лейцин, ізолейцин і валін). Аланин дозволяє швидко трансформувати глюкозу в енергетичний заряд і знижує м'язову втому. Глютамин підвищує швидкість і якість відновлення, заповнюючи запаси глютамина, забезпечує запобігання розпаду м'язового білка. Вітамін В6 збільшує енергетичні можливості, регулює роботу нервової системи і зміцнює імунітет. Комплекс дозволяє спортсмену досягти бажаних результатів за короткий проміжок часу, за рахунок підвищення працездатності, витривалості і сили. Зниження концентрації молочної кислоти, яка виробляється під час силових тренувань, призводить до зменшення больових відчуттів в м'язах і судом. Самою анаболической амінокислотою є лейцин, оскільки він відповідає за білковий синтез і приріст сухої частки м'язової маси.

Переваги Scitec BCAA Complex:

  • Ідеальне співвідношення ВСАА 8:1: 1
  • Відновлення запасів глютамина
  • Прискорений синтез протеїну
  • 100% засвоєння і біодоступність

Як приймати Scitec BCAA Complex:

Фахівці рекомендують приймати добавку по одній - дві порції на добу. Для приготування напою розчиніть мірний совок в 250 мл рідини. Приймайте ВСАА перед початком тренування, відразу після його закінчення або під час тренінгу. Додаткові порції приймаються для досягнення максимальних результатів, протягом дня кожні 3 години.

Подібні продукти