BCAA Energy in sport

Стан запасів: немає в наявності

inf

Напій ActivLab BCAA XTRA Energy In Sport - безалкогольний середньогазований напій з додаванням амінокислот BCAA і кофеїну. Цей напій має відмінний відновлює дію, а також легким тонізуючим ефектом, що додасть концентрації і енергії. Містить BCAA амінокислоти в співвідношенні 2: 1: 1 і кофеїн в концентрації 80 mg.

Допомагає підвищити енергію і витривалість під час інтенсивних фізичних навантажень, підвищити працездатність і концентрацію.

Рекомендоване застосування:

Випивайте по 1 баночці ActivLab BCAA XTRA Energy In Sport за 20-30 хвилин до тренування або до підвищення фізичної активності або активності, що потребує підвищеної уваги і концентрації. Не перевищуйте дозу більше 2 баночок в день. Не приймайте перед сном.

Інгредієнти:
Вода газована доочищеної, амінокислоти, ароматизатор натуральний та ідентичний натуральному, лимонна кислота, цукор (5 грам).
Будьте уважні: НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ОСОБАМИ виповнилось 18 РОКІВ. ЗБЕРІГАЙТЕ В недоступному для дітей МІСЦІ. Продукт слід вживати за порадою тренера або при призначенні доктора. Дозування продукту, термін і спосіб вживання (використання) встановлюються тренером і лікарем. Якщо ви вагітні, годуєте грудьми, страждаєте відомими захворюваннями (включаючи захворювання нирок або печінки) або приймаєте рецептурні або безрецептурні препарати, проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем перед використанням цього продукту. Не використовуйте, якщо ви перебуваєте в групі ризику або лікуєтеся від високого кров'яного тиску, діабету, гіпоглікемії, інфаркту міокарда (серцевий напад), печінки, щитовидної залози або психічних захворювань.

Подібні продукти