BCAA Flash Zero

Стан запасів: немає в наявності

inf

Biotech USA BCAA Flash Zero - амінокислоти без вуглеводів

Biotech USA BCAA Flash Zero «укомплектований» тільки необхідними компонентами для ефективного нарощування мускулатури і збільшення показників сили. Zero говорить про те, що зайві калорії від вуглеводів, глютен, аспартам - виключені.

У продукті міститься три головних для м'язів амінокислоти:

  • Лейцин сприяє синтезу білка, який в свою чергу безпосередньо впливає на набір м'язової маси. Паралельно він пригнічує його розпад, що дозволяє зберегти набраний результат. Стимулює вироблення інсуліну, що корисно для всіх, хто бажає наростити м'язи і розвинути показники сили. Як важливий бонус, лейцин підтримує водний баланс;
  • Изолейцин впливає на синтез гемоглобіну, під час фізичних навантажень сприяє витривалості дуже легко та ефективно витрачається енергію, прискорює відновлення шкірного покриву, нормалізує енергообмін;
  • Валін також наповнює м'язи енергією. До того ж він має великий відновним потенціалом, тобто ця амінокислота безпосередньо впливає на швидкість реабілітації клітин після тренувань.

Описані амінокислоти відносяться до незамінних, тобто не синтезуються організмом. Вони необхідні для силових видів спорту, в яких анаболічні процеси повинні переважати над катаболическими. Корисними вони будуть і для циклічних дисциплін. Окремо кожна амінокислота має свою функцію, а їх поєднання сприятиме накопиченню енергії, захисту м'язів від руйнування і побудови об'ємної розвиненою мускулатури.

Подібні продукти