BCAA Xpress

Стан запасів: немає в наявності

556

Амінокислотний комплекс BCAA Xpress

Продукт, який використовується для оптимальної активної прокачування м'язових тканин - 100% амінокислотний комплекс BCAA Xpress. Базові складові добавки - три основні амінокислоти з розгалуженим бічним ланцюгом. Препарат, розроблений в якості добавки спортивного харчування великим виробником Scitec Nutrition.

Чому важливий прийом додаткових добавок з вмістом амінокислот при високих навантаженнях?

  • Лейцин, ізолейцин, валін сприяє прискореному зростанню м'язової маси.
  • Надходження з їжею не забезпечує весь баланс незамінних BCAA.
  • Додаткова функція - забезпечення організму енергією.
  • Підвищується витривалість при інтенсивних тренуваннях.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується BCAA Xpress для правильного біосинтезу білків. Його розлад веде до деструктивних змін в організмі, особливо виснаженому від фізичних вправ, важкою роботою зі снарядами і іншими факторами втрати енергії. 7 грам (відповідає 1/2 мірної ложки) вмісту контейнера смакових BCAA змішати з водою. Для 500 г фасування порція 5 г (1 мірний черпак). Регулярно приймайте певну дозу амінокислот до і після тренування, а також в проміжку між прийомами традиційної їжі.

Примітка: продукція не відноситься до ряду лікарських засобів. Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту. Рекомендується вживати тільки особам старше 18 років, не рекомендується продукт вагітним і годуючим жінкам. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Подібні продукти