BCAA ZERO energy drink

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

73

BCAA Zero Energy Drink - надійний союзник, будь то фізичні вправи, розумова робота або навіть вечірки всю ніч після напруженого дня. Це ідеальний вибір, тому що він дає заряд і енергію, але не містить консервантів або цукру. Кожна крапля - це чиста енергія, яка тече по вашим венах, насправді, на додаток до звичайних інгредієнтів звичайних енергетичних напоїв - таких як кофеїн, таурин, ніацин і вітаміни B5 та B6, які сприяють зниженню втоми і втоми - ми додали також BCAA в якості спеціального додаткового інгредієнта. Таким чином, на додаток до зарядки, коли у нас розряджені батареї, він також забезпечує незамінні амінокислоти для м'язів. Пий і все віддай, до кінця.

Цей енергетичний напій BioTechUSA містить BCAA в співвідношенні 4:1: 1, тобто лейцин, ізолейцин і валін, які складають групу амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Грунтуючись на деяких результатах різних досліджень, їх часто називають амінокислотами «захисники м'язів», як за їх антіпротеолітіческого ефект, так і за анаболічні властивості амінокислот або за стимуляцію синтезу білка. Це також причина, чому важливо постійно інтегрувати всі три з них, тому що наше тіло не в змозі виробляти їх.

СПОСОБ ВИКОРИСТАННЯ: до або після тренування, щільно закривати і зберігати в прохолодному і сухому місці. Уникайте впливу джерел тепла.

Подібні продукти