BCAA Zero

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

BCAA Zero - це комплекс амінокислот BCAA в порошкової формі, з додаванням L-глутаміну і вітаміну В6, без вмісту вуглеводів і жирів.

Ароматизований, амінокислотний порошок BCAA Zero BioTechUSA містить: лейцин, ізолейцин і валін (в пропорції 2: 1: 1), які значно посилюють ефективність один одного, в будівництві м'язів і наповненні їх енергією. Пропорція цих амінокислот в продукті, відповідає їх природному співвідношенню, в м'язах. До складу даного продукту входить стевія (натуральний рослинний підсолоджувач) - для створення смаку і вітамін В6 - для поліпшення метаболізму білків і глікогену, зниження стомлюваності і втоми.

Рекомендоване дозування:

  • на одну порцію - 2 мірних совка (9 грам) на 300 мл води;
  • змішувати амінокислоти необхідно з негазованою водою; 
  • приймайте за 15 хвилин до початку або протягом тренування.


Склад: L-лейцин (33%), L-ізолейцин (17%), L-валін (17%), ароматизатори, L-глутамін (8%), лимонна кислота, тартрати калію (3,6%), сукралоза, стевіоловие глікозиди, діоксид кремнію, сіль, гідрохлорид піридоксину - вітамін В6. Продукт сумісний з усіма групами харчових добавок для схуднення і набору маси. Вживати його можна на постійній основі, в ньому немає глютену, лактози, аспартама, вуглеводів, консервантів і доданого цукру.

Подібні продукти