BCAA Zero Variety Pack

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Особливість:

  • Високоякісні розгалужені амінокислоти bcaa Zero
  • Немає вуглеводів і додаткового цукру
  • Безглютеновий продукт
  • Без лактози
  • Класична і ефективна формула BCAA в співвідношенні 2:1:1
  • З додаванням антикатаболему глутаміну і вітаміну B6
  • 20 порцій в упаковці

BCAA Zero American BioTech США-це амінокислотний продукт у вигляді порошку, який підходить для будь-якого типу вправ. Рекомендується для жінок і чоловіків для швидкого і низькокалорійного додавання амінокислот і зміцнення м'язів під час тривалого тренування. У BCAA Zero були прийняті великі дози амінокислот з розгалуженим ланцюгом у співвідношенні 2: 1: 1. Крім того, харчова добавка BCAA Zero була збагачена L-глутаміном і вітаміном B6.

Ви перебуваєте на дієті, готуєтеся до змагань( фітнес), страждаєте діабетом, страждаєте алергією на лактозу, страждаєте алергією на клейковину, BCAA Flash Zero тільки для вас!

Амінокислоти є будівельними блоками наших основних поживних речовин, білків, які зустрічаються у всьому організмі. Амінокислоти необхідні для всіх функцій організму, таких як травлення, функція печінки або загоєння ран. Амінокислоти відповідають за стан шкіри, зв'язок, м'язів, сухожиль, внутрішніх органів, залоз, волосся і нігтів. Вони також сприяють виробленню гормонів, а також нейротрансмісії ферментів і речовин. Вони служать джерелом енергії, сприяють виробленню ліпідів і вуглеводів.

BCAA, або амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, складаються з трьох амінокислот: валіну, ізолейцину і лейцину. Валін є джерелом енергії для м'язів і в значній мірі підтримує клітинний метаболізм. Ізолейцин-це амінокислота, необхідна для виробництва гемоглобіну і підтримує регенерацію. Лейцин підтримує регенерацію кісток, шкіри і м'язів, а також збільшення споживання білка. Ці три амінокислоти, складові BCAA, в значній мірі підсилюють взаємодію між нарощуванням м'язів і харчуванням і відбуваються в них в природному і певному співвідношенні.

Приваблива версія Variety Packs-це Класична коробка з 20 стіків по 9 г різних смаків!

Подібні продукти