BCAAs Ultra Strong 2:1:1

Стан запасів: немає в наявності

inf

IronMaxx BCAAs Ultra Strong 2: 1: 1 - це спортивне харчування на основі амінокислот з розгалуженими бічними ланцюгами, покликане прискорити набір м'язової маси, уберегти напрацьовані м'язи від катаболізму і поліпшити рельєф тіла. До BCAA відносять лейцин, валін і ізолейцин в L-конфігурації. D-оптичні ізомери амінокарбонових кислот не володіють біологічною активністю і навіть можуть завдати шкоди здоров'ю бодібілдера. У добавці амінокислоти представлені в найефективнішому з точки зору науково обґрунтованих досліджень співвідношенні 2: 1: 1.

BCAA - це незамінні амінокислоти, тобто не синтезуються організмом людини самостійно. Проте вони становлять 35% всіх амінокислот, що входять до складу м'язової тканини, а в результаті їх дефіциту руйнується мускулатура, погіршуються розумові здібності і знижується імунітет. Заповнити баланс АМК можна деякими продуктами харчування, але їх все одно буде не вистачати атлету, регулярно тренується в спортзалі.

Айрон Макс БЦАА Ультра Стронг 2: 1: 1 містить ударну дозу BCAA і вже після першого прийому:

  • заряджає енергією. Виконання фізичних вправ провокує перетворення БЦАА в глюкозу з метою поповнення енергетичного балансу. Але, оскільки тепер в організмі знижена концентрація BCAA, запускаються процеси, що руйнують м'язи для поповнення амінокислотного пулу. БАД успішно закриває білкове вікно;
  • збільшує суху м'язову масу, зупиняє катаболізм і покращує спортивні показники. Амінокислоти - будівельний матеріал для м'язів. Крім того, вони стимулюють вироблення глютамина, що підтримує позитивний баланс азоту, а також соматотропіну та інсуліну, що надають анаболічну дію;
  • знижує відсоток жиру в організмі. Лейцин благотворно впливає на синтез лептину - гормону, що пригнічує апетит і регулює відкладення жиру.

Цілі, для досягнення яких слід приймати IronMaxx BCAAs Ultra Strong

Спортсмени, які займаються силовими тренуваннями. Харчова добавка необхідна їм для росту маси і сили м'язів.

Властивість кошти повертати фізичні параметри атлета в норму після тренування використовують легкоатлети. Крім того, БЦАА служать їм джерелом енергії.

Також спортивна добавка приймається під час низкоуглеводной дієти для запобігання катаболізму м'язів або при нерегулярному харчуванні для насичення організму живильними речовинами.

Подібні продукти