Xline BCAA

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Blastex BCAA Xline, це спортивна добавка в основу якої входить поєднання незамінних амінокислот ВСАА з додаванням до складу Глютамина і Таурина. Даний продукт призначений для прискорення відновного процесу після тренування, а також запобігання катаболічних процесів в організмі, що неминуче починаються в період сильної нестачі багатьох поживних речовин в цей період часу. Але це не означає, що Blastex BCAA Xline варто приймати виключно після тренування. Ви можете вживати добавку перед початком занять, таким чином забезпечивши себе основним матеріалом для відновлення заздалегідь або ж між прийомами їжі.

ВСАА, це три незамінні амінокислоти (Лейцин, Ізолейцин, Валін), які найбільше затребувані при відновленні конкретно м'язової тканини. Крім цього, кожна з них відіграє свою роль у багатьох процесах нашого організму. На додаток до основних компонентів, в продукті присутня Глютамин, який при достатній кількості знижує рівень гормону стресу (кортизолу), а також таурин для поліпшення загальної біологічної доступності добавки.

ОСОБЛИВОСТІ BLASTEX BCAA XLINE

  • Прискорення обміну речовин
  • Додаткова кількість незамінних амінокислот
  • Наявність в складі глютамина і таурана
  • Сприяє відновленню м'язової тканини

Способ застосування: Рекомендована разова порція становить 10 г продукту. Ми радимо прініматьпо 1-3 порції Blastex BCAA Xline на добу. Найкраще вживати ВСАА перед або відразу після тренування або між прийомами їжі, бажано на порожній шлунок.

Подібні продукти