Protein Ice Cream

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Нове покоління фітнес десертів.

протеїнові морозиво від Scitec не тільки прекрасно освіжить вас в спекотні літні дні і є ідеальною нагородою після напруженого тренування. А ще й бере активну участь у процесі нарощування м'язової маси, так як містить в своєму складі щонайменше 28% білка, який взятий з молочної сироватки високого класу.

Кількість порцій : 25

ІНГРЕДІЄНТИ:

Redberry суміш: концентрат сироваткового білка (від молока , емульгатор: соєвий лецитин ), фруктоза, Vana Monte [рафінованого зміцнене, кокосове масло, знежирене молоко порошок, емульгатор ( моно- і дигліцериди жирних кислот, оцтова кислота Ефіри моно- і дигліцериди жирних Кислоти), сироп глюкози, цукор, молоко протеїну, стабілізатор (Ді-фосфат калію), Анти злипання (трикальцийфосфат)], жирні Молочний порошок, ароматизатори (Blackberry, малина, полуниця), ліофілізований малина шт, Кольори (Буряк Червоний, Carmoisine ***), регулятор кислотності (лимона кислота безводна)

Ваніль-лайм: Фруктоза, концентрат сироваткового білка ( молоко , емульгатор: соєвий лецитин ), Vana Monte [Рафінований Загартований, кокосове масло, знежирене молоко порошок, емульгатор (Моно-і дигліцериди жирні кислоти, оцтова кислота Ефіри моно-і дигліцеридів жирних кислот), сироп глюкози, цукор, молочний протеїн, стабілізатор (ді-фосфат калію), що запобігає злипання (трикальцийфосфат)], жирне молоко порошок, ароматизатори (ваніль, Лимон), регулятор кислотності (лимонна кислота безводна) .

Спосіб застосування: 1 порція (50 г) порошку змішати в шейкері з 100 мл води або молока і енергійно струшувати протягом 2 хвилин, поки вона не стане пінною. Або для того, щоб досягти більш кремового стану, можна використовувати розмішування ручним міксром в мисці протягом 5 хвилин. Потім залити в шейк в пластиковий контейнер для морозилки і заморожувати протягом 1,5-3 годин, в залежності від того, наскільки холодним є ваш морозильник. Після- візьміть ложку і насолоджуйтеся! Вжити протягом 10 днів, зберігати в морозильній камері!

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти