Protein Pancake box

Стан запасів: немає в наявності

inf

Суміш для приготування млинців.

Протеїнові млинці широко відомі серед спортсменів. З них може вийти смачний, легкий і поживний сніданок, і їх також можна їсти як десерт ввечері, не боячись, що він зіпсує фігуру. Млинці Protein Pancake відрізняються особливим складом білка: в рецептурі використовувалися одночасно сироватковий протеїновий концентрат і яєчний білок. Таке поєднання має збалансований амінокислотний склад, в першу чергу, по незамінним амінокислотам, і, крім того, характеризується високими показниками біологічної цінності.

Крім того, до складу входить ще й борошно грубого помолу, яка служить джерелом клітковини, вітамінів В і Е, і мінеральних солей: фосфору, кальцію, магнію, заліза. Як бачимо, це збагачений білком, вітамінами і мінеральними речовинами низькокалорійний продукт, що забезпечує білком і корисними речовинами організм спортсмена, а також поліпшує процес травлення за рахунок клітковини. Ще однією перевагою млинчиків Protein Pancake   є швидкість приготування: буквально пара хвилин - смачний і корисний десерт вже можна подавати до столу!

Рекомендації щодо застосування:   Змішайте одну порцію з 100 мл молока або води.   Розігрійте пательню c антипригарним покриттям і вам не знадобитися навіть оливкова олія. Вилийте суміш для приготування млинців на пательню, рівномірно розподіливши її по всій площі. Смажте млинці з кожної сторони протягом приблизно 1-2 хвилини або до того, як вони будуть золотисто-коричневого кольору.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка : не є ліками.

Умови зберігання : зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності : дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти