Protein Pancake

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Protein Pancake Mi ** - це вражаюче новинка в лінійці * Scitec Nutrition, що несе в собі незабутній смак, якісний білок і можливість перетворити його в зручний і смачний сніданок у вигляді млинців. Завдяки сироватці від Scitec Nutrition, сніданок з високим вмістом білка, тепер швидко і просто! З ароматним смаком білого шоколаду і справжніми шматочками кокоса, ви отримаєте справжні пухнасті млинці, які містять 11 грам білка і 16 г вуглеводів на одну порцію.

З таким поєднанням білків, суміш для приготування білків буде відповідати вашому тренінгу і раціону харчування, з уповільненим вивільненням білків (яєчні білки, сироватковий і казеїн).

Як зробити млинці з високим вмістом білка Protein Pancake Mix?

Просто змішайте одну порцію Protein Pancake Mix з водою, молоком або (ще краще) кокосовим, мигдальним молоком та, збийте і вилийте. Використовуйте антипригарним сковорідку і смажте на середньому вогні до тих пір, поки млинець не отримає золотисто-коричневий колір з обох сторін. Експеріментірутйе з товщиною тесту, розміром млинців і часом смаження, і ви точно знайдете найкращі пропорції для свого сніданку!

Подібні продукти