Zero Drops

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Досить лише кілька крапель Zero Drops без лактози, глютену і цукру **, і ви зможете на власний смак приправити улюблені вівсянку, натуральний йогурт або творог.

Більш того, ви зможете використовувати Zero Drops при вживанні неароматизованого питного білкового порошку, наприклад 100% -го Pure Whey, і тоді ви кожен день після тренування будете насолоджуватися коктейлями різного смаку.

Тільки від вас залежить, до чого саме додасте цю приправку, починаючи з амінокислотних порошків аж до мінеральної води.

Ви можете вибрати один з 10 смакових ароматизаторів або навіть змішувати їх! Це дуже практично і легко вписується в будь-яку дієту, тому ваші страви напевно не будуть одноманітними!

Переваги BiotechUSA Zero Drops:

  • 10 смаків
  • Без лактози *
  • Не містить глютену *
  • Без цукру**
  • Без барвників
  • Економічна розфасовка, містить мінімум 100 порцій


* Продукт не містить лактози і глютену і не впливає на їх утримання в напої / страві, приготованому у відповідності з рекомендованим застосуванням.

** Продукт не містить цукру, за винятком смакових добавок карамелі і печива з вершками, і не впливає на вміст цукру в напої / їжі, приготованих на основі рекомендації по використанню. Твердження про бессахарная в разі карамелі і печива з вершками відноситься до готового до вживання продукту, приготовленого з використанням 330 мл води.

Рекомендації щодо застосування BiotechUSA Zero Drops:
Додайте 7-10 крапель продукту в будь-який напій або їжу з низьким вмістом цукру і / або без вмісту цукру або сухралози. Примітка: не є лікарським засобом.

* Увага! Перед прийомом обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти